ثبت نام

زمان ثبت نام به پایان رسیده است.

آن دسته از علاقه‌مندان در صورت تمایل به حضور در کارگاه می‌توانند با عوامل کارگاه تماس بگیرند تا در صورت امکان و با ملاحظات برگزاری بتوانند در کارگاه شرکت کنند.


  • به دلیل ظرفیت محدود شرکت کنندگان، اولویت بر اساس زمان ثبت نام خواهد بود.
  • به شرکت کنندگان گواهی شرکت در کارگاه ارایه خواهد شد.

 

(مهلت ثبت نام تا پایان روز ۱۵ بهمن ماه تمدید شد. متقاضیان می‌توانند تا آخر زمان اعلام شده، هزینه‌های اعلام شده پیش از دهم بهمن طبق جدول زیر را واریز نمایند)

هزینه ثبت نام

پیش از دهم بهمن (تمدید شد)

پس از دهم بهمن

دانشجویی

۳۵۰۰۰ تومان

۴۵۰۰۰ تومان

غیردانشجویی

۵۵۰۰۰ تومان

۶۵۰۰۰ تومان

 
 

پوستر کارگاه

توضیحات کارگاه

با اختراع لیزر، و پس از آن، با ساخت فیبر نوری شاخهٔ اپتیک در علم فیزیک آنقدر گسترده گردید و کاربردهای آن آنقدر زیاد شد، که زمینه‌ای جدید موسوم به فوتونیک در علم متولد گردید.

این شاخهٔ جدید در سه گرایش الکترونیک، مخابرات، و فیزیک کار خود را شروع نمود. فوتونیک علمی است که گستره آن شامل طراحی و ساخت ادوات فوتونیکی، لیزر و محیطهای غیرخطی اپتیکی، برهم‌کنش نور و ماده، فوتونیک ساختارهای نانو، ایجاد، انتشار، انتقال، مدولاسیون، کلیدزنی، تقویت و آشکارسازی نور می شود.

امروزه مباحث مدرن‌ تری از جمله اپتیک کوانتومی، بیو فوتونیک، نروفوتونیک و اپتوژنتیک نیز به شاخه‌های این علم اضافه شده‌اند.

برای آشنایی دانشجویان و اعضای محترم هیأت علمی در حوزه فوتونیک فیزیک، کارگاه یک روزه‌ای در دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

در این کارگاه پژوهشگران متخصص و بنام در زمینه‌های مختلف فوتونیک شرکت خواهند داشت و علاوه بر معرفی پژوهش‌های به‌روز و جدید، در یک میزگرد متمرکز نیز به ارایه نقطه نظرات خود خواهند پرداخت.

اخبار و اطلاعیه ها

شرکت کنندگان محترم برای انجام ثبت نام می‌توانند از ساعت ۸:...
برای دریافت برنامه نهایی شده کارگاه به صفحه برنامه کارگاه...
با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان و همکاران محترم مهلت...

تحت نظارت وف بومی