دسته بندی ها

شرکت کنندگان محترم برای انجام ثبت نام می‌توانند از ساعت ۸:۱۵ تا ۸:۳۰ به میز ثبت نام در مجاورت ورودی تالار شهید فتوحی مراجعه نمایند. (نقشه دسترسی به مکان کارگاه) آن دسته از دانشجویان دانشگاه صنعتی...
برای دریافت برنامه نهایی شده کارگاه به صفحه برنامه کارگاه  مراجعه نمایید. کارگاه در تالار شهید فتوحی از مجموعه تالارهای دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد. نقشه محل کارگاه در صفحه...
با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان و همکاران محترم مهلت اولیه ثبت نام در کارگاه فوتونیک فیزیک تا روز ۱۵ بهمن ماه تمدید می‌شود. از همکاران و دانشجویان گرامی درخواست می‌شود با توجه به نزدیک شدن...
عناوین و چکیده ارایه های کارگاه در صفحه برنامه کارگاه در حال بارگزاری است. صفحه برنامه کارگاه
دانشجویان محترم دانشگاه صنعتی اصفهان می‌توانند برای ثبت نام یا از طریق راهنمای صفحه ثبت نام اقدام کنند، یا مستقیم به سرکتر خانم شوشتری در دفتر دانشکده فیزیک (شماره تماس ۲۳۷۵) مراجعه نمایند.
هر گونه پرسش در مورد ثبت نام در کارگاه را می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما و یا مستقیماً از طریق ایمیل کارگاه ارسال نمایید. به محض دریافت پرسش پاسخ از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.
برای انجام ثبت نام در کارگاه به صفحه ثبت نام مراجعه فرمایید.

پوستر کارگاه

توضیحات کارگاه

با اختراع لیزر، و پس از آن، با ساخت فیبر نوری شاخهٔ اپتیک در علم فیزیک آنقدر گسترده گردید و کاربردهای آن آنقدر زیاد شد، که زمینه‌ای جدید موسوم به فوتونیک در علم متولد گردید.

این شاخهٔ جدید در سه گرایش الکترونیک، مخابرات، و فیزیک کار خود را شروع نمود. فوتونیک علمی است که گستره آن شامل طراحی و ساخت ادوات فوتونیکی، لیزر و محیطهای غیرخطی اپتیکی، برهم‌کنش نور و ماده، فوتونیک ساختارهای نانو، ایجاد، انتشار، انتقال، مدولاسیون، کلیدزنی، تقویت و آشکارسازی نور می شود.

امروزه مباحث مدرن‌ تری از جمله اپتیک کوانتومی، بیو فوتونیک، نروفوتونیک و اپتوژنتیک نیز به شاخه‌های این علم اضافه شده‌اند.

برای آشنایی دانشجویان و اعضای محترم هیأت علمی در حوزه فوتونیک فیزیک، کارگاه یک روزه‌ای در دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

در این کارگاه پژوهشگران متخصص و بنام در زمینه‌های مختلف فوتونیک شرکت خواهند داشت و علاوه بر معرفی پژوهش‌های به‌روز و جدید، در یک میزگرد متمرکز نیز به ارایه نقطه نظرات خود خواهند پرداخت.

اخبار و اطلاعیه ها

شرکت کنندگان محترم برای انجام ثبت نام می‌توانند از ساعت ۸:...
برای دریافت برنامه نهایی شده کارگاه به صفحه برنامه کارگاه...
با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان و همکاران محترم مهلت...

تحت نظارت وف بومی